Others

Hata Tohumları: Dünyanın en iyi sidibank’tan esrar tohumu sipariş!

Sakin veya neşeliliğin, pasifikasyonun veya tutkunun, mutluluğun veya heyecanın solunması – sadece şahsen hangi çim türünü tercih edeceğine karar ver. Hollanda, ABD ve İspanya’dan popüler yetiştiricilerin en iyi kenevir tohumlarını sunabiliriz. Ayrıca Hatalar Tohumlar kataloğunda sıradışı hediyelik eşyalar bulacaksınız. % 100 ürün kalitesi, mükemmel fiyatlar ve hızlı eve teslimat sağlıyoruz.

3 esrarın sırları

Kenevir en eski kültürlerden biridir. Güzel çimlerin hatıraları, M.Ö. Binyıl tarihine ait yıllık olarak bulunabilir. Yüceltildi ve sansürlendi, övüldü ve şeytani tıbbı ile eşitti. Neden öyle Burada her şey çok basittir: Türkiye’de kenevir tohumu , karmaşık hastalıkların iyileştirilmesi ve aynı zamanda birçok kişi tarafından yasalarca puanlanan ve cezalandırılan zevk almak için de kullanılmıştır.

Bu eğlenceli bitkinin gerçek sırrı nedir?

  • Kenevir tohumu vücut için birçok faydalı element içerir: çeşitli vitaminler, amino asitler, mineraller, lif, protein, phytin. Broşürler bakteri yok edici özelliğe sahiptir. Bu nedenle bunlar yiyeceklere karışır ve yağ tohumlardan üretilir.
  • Kenevir lifleri son derece dayanıklı, sert ve uzun süre çürümez. Endüstride branda, branda, çuval bezi, ipler, kumaşlar, kıymetli kağıtlar vb. Üretiminde kullanılır. Esrar giysileri% 95’e kadar ultraviyole radyasyon ve% 30’a kadar ter tutar. İlginçtir ki, esrardan yapılabilecek 50 binden fazla ürün şu anda bilinmektedir.
  • Fakat en heyecan verici olan, bitkinin psikotropik elementler içerdiğidir – insan vücudunun gergin durumuna ve gerçeklik algısına etki eden kanabinoidler. Her türün, yüksek veya taş etkisinin özelliklerini karakterize eden kendi THC konsantrasyonu vardır.

esrar tohumu nerden alınır

Kenevir Tohumu Koleksiyonu

Hataları Seeds çevrimiçi mağazası, genetiğe, verime ve çiçeklenme dönemine bağlı olarak marihuana tohumlarının kategorilere ayrılmasıyla sizin için rahat bir kayıt oluşturdu.

Bizden üç çeşit
esrar tohumu sipariş
alabilirsiniz:

  • Indica – Zengin taş etkisine sahip sigara içimi ile karakterize edilen, çok yapraklı küçük çalılar.
  • Sativa – uzatılmış çiçekleri olan uzun boylu şifalı bitkiler ve yüksek etkilidir.
  • Ruderalis, küçük yapraklı ve THC’nin küçük bir yüzdesine sahip yabani türlerdir.

Tek bir türün içinde bile, türler etkilerinden oldukça farklıdır.

Yetiştiriciliğin özelliklerine göre, çimen, aşağıdaki türlere ayrılır:

  • Otomatik çiçeklenme – büyümesi kolay, günün ışık düzeninden bağımsız olarak.
  • Fotoperyaller – belirli miktarda ışık ve özel bakım gerektirir.

Şu anda, hak edilen Alanya’da otomatik çiçek açan kenevir tohumları en ünlüleri , çünkü daha az emek ve daha az emek harcayacaklar.

Nihai önemli sistemleşme dişileştirilmiş tohumlar ve düzenli olanlardır. Kadın hücrelerin ilk yüzde yüz, topaklanma ve THC oranı yüksek. Normal% 50 erkek ve% 50 dişi hücreleri içerir.

Hata Tohumları: Türkiye’de mükemmel kenevir tohumu!

Gevşeme, mutluluk ve zevk dünyasına gitmek isteyin – sipariş İstanbul’da kenevir tohumu bizimle. Yetiştiricinin her dileğini yerine getiren güzel tohumlar sunarak dünyanın popüler sidibanları ile işbirliği yapıyoruz. Türkiye’de kenevir tohumlarının en iyi deposu olduğumuz için canna kültürüne firmamızla birlikte katılın !

Leave a Reply

Comment
Name*
Mail*
Website*